skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Reptes Assolits

Aqui podràs veure tots els títols i campionats de la història del club.

LLIGUES, COPA CATALUNYA I CAMPIONATS D'ESPANYA

LLIGUES

Juvenil Femení - Temp. 15-16

1r Classificat

Juvenil Femení - Temp. 16-17

1r Classificat

Infantil Femení - Temp. 09-10

1r Classificat

Infantil Femení - Temp. 11-12

1r Classificat

Juvenil Estatal - Temp. 17-18

2n Classificat

Cadet Honor - Temp. 11-12

3er Classificat

Infantil Honor - Temp. 15-16

4rt Classificat

Aleví Honor - Temp. 07-08

3er Classificat

Benjamí Honor - Temp. 05-06

1r Classificat

CAMPIONATS D’ESPANYA

Infantil Femení - Temp. 09-10

4rt Classificat

Infatil Femení - Temp. 11-12

Sots Campiones

Juvenil Femení - Temp. 15-16

Sots Campiones

Cadet Femení - Temp. 15-16

4rt Classificat

Juvenil Femení - Temp. 16-17

Sots Campiones

COPA CATALUNYA

Juvenil Femení - Temp. 15-16

Campions

Infatil - Temp.05-06

Sots Campions

Cadet Femení - Temp.05-06

Sots Campions

Cadet - Temp. 09-10

Sots Campions

Juvenil - Temp. 09-10

Sots Campions

Infantil Femení - Temp. 09-10

Campions

Infantil Femení - Temp. 10-11

Sots Campions

Infantil Femení - Temp. 11-12

Sots Campions

Juvenil Femení - Temp. 11-12

Sots Campions

Juvenil Femení - Temp. 12-13

Sots Campions

Infantil - Temp. 13-14

Campions

Cadet - Temp. 14-15

Campions

Juvenil - Temp. 14-15

Sots Campions

Juvenil Femení - Temp. 14-15

Sots Campions

Benjamí - Temp. 15-16

Campions

Cadet - Temp. 15-16

Sots Campions

Campiones Infantils Copa Catalunya (Igualada 2010)

Campions Infantils Copa Catalunya (Martorell 2014)

Campions Cadet Copa Catalunya (Martorell 2015)

Campions Benjamins Copa Catalunya (Martorell 2016)

Les millors imatges de les nostres campiones

Les millors imatges dels nostres campions

Reptes Seleccions

Aqui podràs veure tots els títols i campionats dels jugadors del club amb les Seleccions.

Seleccions Espanyoles

Sots 19 Espanyola: Oriol Miquel Roso

Sots 16 Espanyola: Àlex Lluch Romeu

Sots 19 Espanyola: David Peña Romero

Sots 17 i sots 19 Espanyola: Nicolás Marrón Bleda

Seleccions Catalanes Masculines

Absoluta: Isaac Fernández Cuadrado

Sots 17 i Sots 19: Carlos Villarin Rodríguez

Sots campions d’Espanya Sots 16: Llibert Canal Julià – Kambon Touré – Àlex Lluch Romeu

Campió d’Espanya sots 19: Oriol Miquel Roso

Campió d’Espanya sots 19: David Peña Romero

Campions d’Espanya sots 19: Eric Izquierdo i Javier Rangel

Campió d’Espanya sots 16: Nicolás Marrón Bleda

Campions d’Espanya sots 15: Joan Cañizares i Bernat Pastor

Campió d’Espanya sots 19: Adrià Lara Gómez

Seleccions Catalanes Femenines

Sots 21: Anna Munné Colomer

Sots 17: Marta Collado Saavedra

Sots 17: Cèlia Catà Villà i Meritxell Ribas Rodríguez

Sots 18: Irene García Morgado

Sots 17: Maria Espinar i Cristina Vázquez

Sots 12: Maria Sorribes Fernández

Seleccions Comarcals

Campiones Cadet Comarcals 2018

Campiones Cadets Comarcals 2017

Seleccions del Maresme 2017

Seleccions del Maresme 2016

Representants finalistes Comarcals 2015

Campiones Cadets Comarcals 2015

Representants finalistes Cadets Comarcals 2015

Seleccions del Maresme 2014

Representants Alevins Comarcals 2013

Representants Comarcals 2011

Back To Top