skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Resultats del passat cap setmana 19 i 20 d’Octubre

Resultats Del Passat Cap Setmana 19 I 20 D’Octubre

Resultats sèniors:

SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – MANRESA CLUB FUTBOL SALA “A”  7 – 4

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FSF CESAR AUGUSTA – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” 5 – 1

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – PARETS, F.S. “A” 3 – 2

LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
SANT CUGAT F.S. “A” – FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” 2 – 5

Resultats juvenils:

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
C.E.T. 10, FS “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” 3 – 8

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
2155730 FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – LES CORTS UBAE. A.E. “A” 1 – 5

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” – C.N. CALDES,F.S. ” B” 2 – 1

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S. “B” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”  1 – 1

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” – TORELLO, C.F. “A”  5 – 0

Resultats Cadets:

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – SANT JULIA, C.E. “A” 6 – 3

Cod. Partit LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “B” 1 – 8

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
PARETS, F.S. “A” – FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” 10 – 1

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
CERDANYOLA VALLES, F.C. “A” – FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” 2 – 2

Resultats Infantils:

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” 2 – 12

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” – L’HOSPITALET BELLSPORT “A” 5 – 4

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” – JESUS-MARIA C.E. “B” 2 – 4

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
F.S. LLIÇA D’AMUNT “A” – FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” 0 – 12

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
RAPID SANTA COLOMA, F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “D” 6 – 2

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A” – FUTSAL MATARÓ “E” 2 – 3

Resultats Alevins:

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “A” – FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” 0 – 12

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
NATACIO SABADELL “B” – FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” 1 – 4

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” – C.N. CALDES,F.S. “C” 3 – 3

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
2180258 FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” – C.N. CALDES,F.S. “B” 2 – 8

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” – CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA “C” 3 – 6

Resultats Benjamins:

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
CFS ARENYS DE MUNT “B” – FUTSAL MATARÓ “A” 2 – 10

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
PREMIA DE DALT CF. SALA “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” 6 – 7

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” – FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” 6 – 0

Resultats Pre-Benjamins:

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” 3 – 4

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
POLINYA, F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “B” 6 – 2

Back To Top