skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Resultats del cap de setmana 16 i 17 de Novembre

Resultats Del Cap De Setmana 16 I 17 De Novembre

Resultats sèniors:
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
CFS MAR DENIA – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” 2 – 6

LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – C.E.F.S.MANLLEU “A” 10 – 6

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – CE FUTSAL HISPANIC DE TORRENT 8 – 2

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
BLANESPORT 83, F.S. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” 3 – 5

Resultats Juvenils:
DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – MANRESA, F.S. “A” 1 – 3

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
SANT CUGAT F.S “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” 4 – 0

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS JORDI SANCHEZ “A” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” 3 – 5

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” 14 – 1

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” 5 – 2

Resultats Cadet:
LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” 6 – 3

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B” – C.F.S. CIUTAT MATARÓ “A” 5 – 4

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – C.E.F.S.MANLLEU “A” 1 – 9

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” 0 – 6

Resultats Infantils:
LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” 3 – 1

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” 4 – 5

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – MANLLEU 2015 FUTBOL SALA CLUB ESP. “A” 3 – 9

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL MATARÓ “D” – SANT CUGAT F.S. “B” 2 – 3

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL MATARÓ “E” 2 – 3

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – PENYA BLAUGRANA MONTMELO 7 – 1

Resultats Alevins:
LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – C.E.F.S.MANLLEU “A” 1 – 1

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” 3 – 2

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” 2 – 2

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “B” – FUTSAL MATARÓ “D” 1 – 3

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “C” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” 1 – 3

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ “A” 12 – 0

Resultats Benjamins:
LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
SANT JOAN DE VILASSAR FS “B” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” 4 – 2

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP. “A” 2 – 9

Resultats Pre-Benjamins:
LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2 Camp
C.N. CALDES,F.S. “B” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” 1 – 5

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “B” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” 3 – 4

Back To Top