skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Resultats cap de setmana 30 Novembre i 1 de Desembre

Resultats Cap De Setmana 30 Novembre I 1 De Desembre
  30-11-2019, (Dissabte)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3Resul.
PALLEJA, F.S. “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”2-4
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
CARDEDEU, F.S. “A”  –  FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”0 – 5
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2Resul.
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 “A”  –  FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”4-2
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
CFS ARENYS DE MUNT “A”  –  FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”3 – 0
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2Resul.
SPORT SALA STA. PERPETUA “B”  –  FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”2-1
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2Resul.
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”  –  AIXAM SANT CUGAT F.S. “C”0 – 8
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICResul.
C.N. CALDES,F.S. “A”  –  FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”5-3
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
CFS JORDI SANCHEZ “B”  –  FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”0 – 3
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
PREMIA DE DALT CF. SALA “B”  –  FUTSAL MATARÓ   “E”1-8
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
PREMIA DE DALT CF. SALA “B”  –  FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”1-11
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA  “A”  –  FUTSAL MATARÓ “D”4-2
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2Resul.
CASTELLAR FUTBOL SALA “C”  –  FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”2-6
 SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2Resul.
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”  –  FEME CASTELLON CFS3-3
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICResul.
C.N. CALDES,F.S. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”2-3
 LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
PARETS, F.S. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”2-6
  01-12-2019, (Diumenge)
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1Resul.
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”  –  FS FARMACIA YANGUELA CASTELLAR “A”4-3
 DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3Resul.
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”  –  L’HOSPITALET BELLSPORT “A”8-4
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNICResul.
C.N. CALDES,F.S. “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”4-1
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”  –  SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA  “B”8-6
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3Resul.
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”  –  CASTELLAR, F.S. “A”4-6
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2Resul.
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”  –  UNIO F.S. MOLLET “A”0 – 7
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3Resul.
FUTSAL MATARÓ “D”  –  RIPOLLET F.S. “B”0 – 6
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”  –  PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “B”10 – 0
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2Resul.
PARETS, F.S. “A”  –  FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ  “C”9-1
 LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2Resul.
FUTSAL MATARÓ “A”  –  CFS ARENYS DE MUNT “B”3-1
 LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3Resul.
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”  –  PREMIA DE DALT CF. SALA “A”4-6
 LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”  –  SANT JOAN DE VILASSAR FS “A”2-4
 LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2Resul.
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”4-1
 LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
FUTSAL MATARÓ “B”  –  POLINYA, F.S. “A”3-12
FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”  –  Descansa –
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1Resul.
POLINYA, F.S. “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”1-19
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1Resul.
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA “A”11 – 0
 LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICResul.
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”  –  ALSAKO.COM ATLETIC CATALÀ, F.S. “A”6-1
Back To Top