skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

RÈCORD AMB VUIT NOMINACIONS A LA NIT DE L’ESPORT

RÈCORD AMB VUIT NOMINACIONS A LA NIT DE L’ESPORT

El proper divendres 27 de gener a les 20 hores el Teatre Monumental de Mataró acollirà una nova edició de la gala de la Nit de l’Esport que organitza l’Ajuntament de Mataró, certàmen que premia els millors esportistes i equips de la nostra ciutat.

Com en les darreres edicions el C.E. Futsal Mataró hi serà present, enguany el club ha obtingut vuit nominacions, dues per equips i sis per individuals, tot un rècord per la nostra entitat.

Els nominats per equips són:

  • Sènior A masculí E. Futsal Aliança Mataró

  • Infantil A femení C.E. Futsal Inlingua Mataró

En categoria Individual

 

  • Amparo Cuñat Carbó i Rut Salvà Estolt C.E. Futsal InlinguaMataró.

  • Clàudia Prats Massó  C.E. Futsal Feimat Mataró

  • Gerard García Pérez , Lucas Espinosa Comas i  Yoel Miñano Correas C.E. Futsal Gestoria Luis Mataró.

MÈRITS  SÈNIOR  MASCULÍ C.E. FUTSAL ALIANÇA MATARÓ

CAMPIÓ SEGONA DIVISIÓ B

QUARTFINALISTA COPA CATALUNYA

PLANTILLA:  Alagi Toure, Amar Ceesay Danso, Antonio Ortega Medina, Alejandro Medina López, Elies Essaghir, Isaac Fernández Cuadrado, Joel Císcar Piñol, Llibert Canal Julià, Miquel Soler Canet, Oriol López Roselló, Pol Novo Ferrer, Pol Tolrà García. També van partipar del B i juvenil, Adrià, Juanito, Mateu, Meneses, Peralta i Roger.

El cos tècnic: Sito Rivera Amorós (Entrenador), Albert Manzanares Marco (segon entrenador), Francesc Parés “Pakito”, Xavier Martínez “Tínez” i Juan Toffalo.

MÈRITS  INFANTIL  FEMENÍ C.E. FUTSAL INLINGUA MATARÓ

CAMPIONES DE CATALUNYA

SUBCAMPIONES D’ESPANYA

SEMIFINALISTES COPA CATALUNYA

PLANTILLA:
Amparo Cuñat Carbó, Ariadna Gimeno Gelpi, Elsa Pulido Moreno- Cid, Iana Ullua García,  Julia Fernández Jiménez, Kenya Hernández Gieseler, Lorena Casado Camacho, Lucía Suso Mendoza, Paula Flores Martínez, Romina Bruni, Rut Salvà Estolt.

El cos tècnic: Nicky Dedeu Van den Berg (Ent),  Sara Carbonell (2ª ent).

AMPARO CUÑAT CARBÓ  I   RUT SALVÀ ESTOLT  ( INFANTIL)

Campiones d’Espanya amb Catalunya
Campiones de Lliga Catalana

Subcampiones d’Espanya de Clubs
Semifinalistes de Copa Catalunya

GERARD GARCÍA PÉREZ, LUCAS ESPINOSA COMAS  I  YOEL MIÑANO CORREAS  (CADET)

Campions d’Espanya amb Catalunya
Subcampions de Divisió d’Honor Lliga Catalana

Quartfinalista de Copa Catalunya

CLÀUDIA PRATS MASSÓ

Subcampiona d’Espanya amb Catalunya

Sisena de Divisió d’Honor Lliga Catalana

Jugadora del primer equip femení.

 

Back To Top