skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Partits del proper cap de setmana 19 i 20 d’Octubre

Partits Del Proper Cap De Setmana 19 I 20 D’Octubre

Partits Dissabte 19-10-2019

20:00h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 

SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – MANRESA CLUB FUTBOL SALA “A”

19:30 – PAVELLÓ ZEM LA GUINARDERA  

LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA,
SANT CUGAT F.S. “A” – FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”

16:15 – PAVELLÓ CEM BAC DE RODA 

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
C.E.T. 10, FS “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”

14:40 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” – C.N. CALDES,F.S. ” B”

13:00 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA (Partit Ajornat)

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” – SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. “A”

15:00 – PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S. “B” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”

12:45 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” – TORELLO, C.F. “A”

14:00 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – SANT JULIA, C.E. “A”

13:30 – PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
PARETS, F.S. “A” – FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”

10:20 – PAVELLÓ PEM GUIERA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
CERDANYOLA VALLES, F.C. “A” – FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”

9:00 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” – JESUS-MARIA C.E. “B”

9:00 – PAVELLÓ MPAL. LA BASTIDA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
RAPID SANTA COLOMA, F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “D”

17:30 – PAVELLÓ CLUB NATACIÓ SABADELL LES NAUS

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
NATACIO SABADELL “B” – FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”

DESCANS

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “D”

12:45h – PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
CFS ARENYS DE MUNT “B” – FUTSAL MATARÓ “A”

10:15 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B”

9:00 – PISTA CEM DE POLINYÀ

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
POLINYA, F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “B”

DESCANSA

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
Descansa – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

16:30 – CESAR AUGUSTA PABELLÓN

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FSF CESAR AUGUSTA – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”

EQUIP RETIRAT

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – CARDEDEU, F.S. “A” (Actualment retirat de la competició)

10:15 – PAVELLÓ CEM CAN XAUBET

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”

9:05 – PISTA IES ICARIA

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “A” – FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A”

 

Partits Diumenge 20-10-2019

10:45 – PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “B”

13:20 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” – L’HOSPITALET BELLSPORT “A”

12:30 – PAVELLÓ MPAL. LLIÇA D’AMUNT

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
F.S. LLIÇA D’AMUNT “A” – FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C”

11:00 – PAVELLÓ MPAL. DE DOSRIUS

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A” – FUTSAL MATARÓ “E”

9:00 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” – C.N. CALDES,F.S. “C”

10:15 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” – C.N. CALDES,F.S. “B”

12:00 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” – CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA “C”

10:15 – PISTA MPAL. DE PREMIÀ DE DALT

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
PREMIA DE DALT CF. SALA “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”

9:00 – PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN 

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” – FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”

13:10 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – PARETS, F.S. “A”

11:30 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – LES CORTS UBAE. A.E. “A”

Back To Top