skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Partits del cap de setmana del 9 i 10 de Novembre

Partits Del Cap De Setmana Del 9 I 10 De Novembre

Partits Dissabte 09-11-2019

17:00h – PAVELLÓ MPAL. EL MOLI
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1 –
LLORET COSTA BRAVA CUFS “A” – FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”

18:00h – PAVELLÓ MPAL. MIQUEL POBLET
DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
Broncesval CFS MONTCADA, F.S. “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”

19:40h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” – UNIO F.S. MOLLET “B”

20:55h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” – SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA “B”

14:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – LES CORTS UBAE. A.E. “A”

14:45h – PAVELLÓ MPAL. DE SANTA PERPÈTUA DE MOGODA
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
SPORT SALA STA. PERPETUA “A” – FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”

10:45h – PISTA MPAL. CAN MARCET
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
GRUPS ARRAHONA F.S.C. “A” – FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”

12:00h – PAVELLÓ MPAL. DE CASTELLTERÇOL
LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
CFS CASTELLTERÇOL “A” – FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C”

17:30h – PAVELLÓ ESCOLA PIA SABADELL
LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “B” – FUTSAL MATARÓ “D”

17:30h – PAVELLÓ MPAL. DE CARDEDEU
LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CARDEDEU, F.S. “A” – FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”

APLAÇAT
LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” – MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU “A”

19:30h – PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS
LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “B” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”

9:30h – PAVELLÓ MPAL. DE CASTELLTERÇOL
LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS CASTELLTERÇOL ” A” – FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”

18:20h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – UNIO F.S. MOLLET “A”

13:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “B” – SANT JOAN DE VILASSAR FS “A”

9:00h – PISTA CEM DE POLINYÀ
LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
POLINYA, F.S. “A” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

17:30h – PAVELLÓ CEM EL TURÓ
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
LA CONCORDIA, C.D. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”

12:00h – PISTA ESCOLA PIA SABADELL ANNEX
LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”

12:45h – PISTA COBERTA CEM DE VALLIRANA
LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
VALLIRANA A.E. – FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A”

Partits Diumenge 10-11-2019

12:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU “A”

14:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” – CFS CIUTAT DE MATARÓ “B”

14:00h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” – BASE MONTCADA CLUB DE FUTBOL “A”

11:30h – PAVELLÓ MPAL. EL RAVAL
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
SANTA COLOMA FUTSAL “B” – FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”

10:30h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” – CORNELLA C.F.S. GPC “A”

12:45h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “E” – UNIO F.S. MOLLET “B”

10:15h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” – ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S. “A”

9:00h- PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” – ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S. “B”

11:30h – PISTA MPAL. EUSKADI MATARO
LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “D” – PREMIA DE MAR, C.F.S. “A”

9:00h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL MATARÓ “A” – SANT JOAN DE VILASSAR FS “A”

10:30h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – LLORET DE MAR 2015 FEMENI CF SALA “A”

9:00h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ “A”

14:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR
LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – PENYA BLAUGRANA MONTMELO “A”

Back To Top