skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Partit de la base cap de setmana 12 i 13 d’Octubre

Partit De La Base Cap De Setmana 12 I 13 D’Octubre

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
13-10-2019 – 12:30h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – BARÇA “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
13-10-2019 – 12:00h (PAVELLÓ MPAL. TONI SORS)
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
13-10-2019 – 11:00h (PISTA MPAL. DE LES ARENES (2))
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
12-10-2019 – 12:30h (PAVELLÓ MPAL. DE DOSRIUS)
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
12-10-2019- 16:30h (PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM BLUME)
CASTELLAR F.S. “B” – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
13-10-2019- 12:45h (PAVELLÓ CLUB NATACIÓ SABADELL LES NAUS)
NATACIO SABADELL “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
12-10-2019 – 12:15h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I)
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “B” – BADALONA FUTSAL IRIS “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
12-10-2019 – 13:30h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – UNIO F.S. MOLLET “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
12-10-2019 – 15:40h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” – NATACIO SABADELL “C”

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
12-10-2019 – 17:00h (PAVELLÓ CLUB NATACIÓ SABADELL LES NAUS)
NATACIO SABADELL “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
12-10-2019 – 14:15h (PAVELLÓ MPAL. CASAGEMAS)
BADALONA FUTSAL IRIS “C” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
13-10-2019 – 9:00h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – A.E. MONTORNES FUTBOL SALA “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
12-10-2019 – 16:00h (PISTA MPAL. DE LES ARENES (2))
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 “A” – FUTSAL MATARÓ “D”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
12-10-2019- 13:45h (PAVELLÓ CEM EL MASNOU)
AT. MASNOU FUTSAL “A” – FUTSAL MATARÓ “E”

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
12-10-2019 – 14:20h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – FUTSAL ARENYS DE MAR “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
13-10-2019 – 10:15h (PAVELLÓ MPAL. EUSEBI MILLAN)
CFS CIUTAT DE MATARÓ “A” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
12-10-2019 – 10:00h (PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON)
UNIO F.S. MOLLET “B” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
12-10-2019 – 10:15h Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
C.N. CALDES,F.S. “D” – FUTSAL MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
12-10-2019 – 12:00h (PISTA CEM DE POLINYÀ)
POLINYA, F.S. “A” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
12-10-2019 – 9:00h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL MATARÓ “A” – PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B”

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
12-10-2019 – 10:15h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A”

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
12-10-2019 – 9:00h (PAVELLÓ MPAL. DE CARDEDEU)
CARDEDEU, F.S. “A” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
12-10-2019 – 11:30h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL MATARÓ “B” – C.N. CALDES,F.S. “C”

12-10-2019 – 16:15h (PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN)
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
12-10-2019 – 14:40h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – RIUDELLOTS, A.C.E. “A”

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
13-10-2019 – 9:20h (PAVELLÓ MPAL. SANFELIU)
AECS L’HOSPITALET “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
13-10-2019 – 20:00h (PISTA IES ICARIA)
AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “B” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
13-10-2019 – 9:00h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 “A”

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
12-10-2019 – 12:50h (PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA)
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. “A”

Back To Top