skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits del cap de setmana 23 i 24 de Novembre

Horaris Partits Del Cap De Setmana 23 I 24 De Novembre

23-11-2019, (Dissabte)
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – BARRI CAN CALET, C.F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 15:00

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
PALMA FUTSAL – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” 15:45

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” – SANT CUGAT F.S. “B” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 21:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” – FRANCISCANS SABADELL,C.E. “A” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 19:50

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
CENTELLES A.E. “A” – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. DE CENTELLES 14:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – MANRESA FUTBOL SALA “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 13:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “A” – FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS 16:40

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
C.N. CALDES,F.S. “C” – FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 11:31

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
ANJOR.ES “B” – FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. MIQUEL POBLET 17:05

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “B” – FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR (1) 14:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
RUBI C.E.F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. LA LLANA 13:30

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “E” – PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:20

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
C.N. CALDES,F.S. “A” – FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 17:15

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” – FUTSAL MATARÓ “A” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 10:15

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A” – FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” (Partit Ajornat)

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – CARDEDEU, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 10:16

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
C.N. CALDES,F.S. “C” – FUTSAL MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 18:30
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 9:00

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FSF JOVENTUT ELX – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” 17:00

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
C.N. CALDES,F.S. “B” – FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 9:00

24-11-2019, (Diumenge)
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – F.S LA UNION SANTA COLOMA “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 12:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” – RIPOLLET F.S. “C” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 16:50

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” – PARETS, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 19:30

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” – MANRESA FUTBOL SALA “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” – C.F.S. CIUTAT MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 15:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” – PALLEJA, F.S. “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 18:40

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” – F.S. LLIÇA D’AMUNT “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 17:20

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” – FUTSAL MATARÓ “D” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 14:30

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” – Descansa

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” – HUMMEL ALELLA FS “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 18:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – EFS PALAFOLLS “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 16:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – JESUS-MARIA C.E. “A” (Partit Ajornat)

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – PAVELLO CASTELLTERÇOL CFS “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:15

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CARDEDEU, F.S. “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. DE CARDEDEU 12:00

Back To Top