skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits del cap de setmana 16 i 17 de Novembre

Horaris Partits Del Cap De Setmana 16 I 17 De Novembre

Dissabte 16-11-2019
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
CFS MAR DENIA – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” 18:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CASTELLTERÇOL CFS. “B” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” (EQUIP RETIRAT)

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
SANT CUGAT F.S “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” PAVELLÓ ZEM LA GUINARDERA 17:20

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
LLORENÇA F.C., C.E. “A” – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. DE PONSFERRER 20:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. LA COLINA 14:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” – FREDERIC MISTRAL, F.S. “B” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 14:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. LA COLINA 12:45

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL MATARÓ “D” – SANT CUGAT F.S. “B” PISTA MPAL. EUSKADI 14:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” PAVELLÓ MPAL. DE LLIÇA DE VALL 16:00

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
SANT JOAN DE VILASSAR FS “B” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN 16:45

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
C.N. CALDES,F.S. “B” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 10:15

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “B” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
BLANESPORT 83, F.S. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. NOVA CIUTAT ESPORTIVA BLANES 4 Pistes 15:30

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT 12:45

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:30

Diumenge 17-11-2019
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – C.E.F.S.MANLLEU “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 10:00

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – MANRESA, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 11:30

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS JORDI SANCHEZ “A” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” PISTA ESCOLA LOLA ANGLADA NOVA 12:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B” – C.F.S. CIUTAT MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 12:50

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – C.E.F.S.MANLLEU “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 10:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 11:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – MANLLEU 2015 FUTBOL SALA CLUB ESP. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 09:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT 12:30

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – C.E.F.S.MANLLEU “A” PISTA MPAL. EUSKADI 11:50

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 16:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “B” – FUTSAL MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT 11:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “C” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 12:45

Partit LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL MATARÓ “A” – CANET, F.S. “B” (EQUIP RETIRAT)

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP. “A” PAVELLÓ MPAL. EUSKADI 09:00

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – CE FUTSAL HISPANIC DE TORRENT PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 13:30

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” PAVELLÓ COL·LEGI REIAL MONESTIR SANTA ISABEL 11:20

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – PENYA BLAUGRANA MONTMELO PISTA MPAL. EUSKADI 10:15

Back To Top