skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits del cap de setmana 15 i 16 de Febrer

Horaris Partits Del Cap De Setmana 15 I 16 De Febrer
  15-02-2020, (Dissabte)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
MANRESA CLUB FUTBOL SALA “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. EL PUJOLET18:3021
 DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1CampHoraJornada
CFS MONTCADA “A”  –  FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. MIQUEL POBLET18:0015
 SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”  –  FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CE “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:1515
 SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
BADALONA FUTSAL IRIS “B”  –  FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. CASAGEMAS14:3015
 SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
NATACIO SABADELL “C”  –  FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”PAVELLÓ CN SABADELL LES NAUS11:3015
 SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA “A”  –  FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”PAVELLÓ ZEM LES VERNEDES13:1515
 SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “D”  –  FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:4015
 PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL GICODA ARENYS DE MAR “A”  –  FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. DE CANET DE MAR9:0015
 DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”  –  AECS L’HOSPITALET “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:1017
 ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. “A”  –  FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”PAVELLÓ MPAL. SANT BERNAT11:3015
 COPA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 5CampHoraJornada
CANET, F.S. “A”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. DE CANET DE MAR16:304
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A”  –  FUTSAL MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN17:304
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
Descansa  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”4
  16-02-2020, (Diumenge)
 SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”  –  SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA  “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA11:4015
 TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”  –  DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA17:4015
 TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”  –  CASTELLAR F.S. “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA17:4015
 SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
UNIO F.S. MOLLET “B”  –  FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON11:4515
 DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”  –  NATACIO SABADELL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0017
  SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”  –  BADALONA FUTSAL IRIS “C”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0015
 TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ   “E”  –  AT. MASNOU FUTSAL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:0015
 SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”  –  CFS CIUTAT DE MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0015
 SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ  “C”  –  UNIO F.S. MOLLET “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:3015
 TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “D”  –  C.N. CALDES,F.S. “D”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:2015
 TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”  –  POLINYA, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:2015
 CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “A”  –  PREMIA DE DALT CF. SALA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:204
 PROMOCIÓ BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”  –  PURA BRASA RACING PINEDA FS “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:004
 SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2CampHoraJornada
C.N. CALDES,F.S. “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. BUGARAI11:4519
 CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”  –  AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:2015
 INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
CFS ARENYS DE MUNT “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT10:4515
 COPA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”  –  CFS CASTELLTERÇOL  ” A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA11:504

 

Back To Top