skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits de la base 20-21 Març

Horaris Partits De La Base 20-21 Març

Aquest cap de setmana 20-21 de Març torna la competició per a tots els equips del club, a continuació us passem els horaris dels diferents partits.

  20-03-2021, (Dissabte)
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “B”  –  F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA “A”TM Roca10:451
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “A”  –  INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A”TM Roca12:303
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “D”  –  BADALONA FUTSAL IRIS “C”TM Roca14:001
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ C.E. “F”  –  PREMIA DE DALT CF. SALA “C”TM Roca9:001
 LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA  “A”  –  FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”PAVELLÓ CEM CAN XAUBET11:301
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “B”  –  INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A”TM Roca15:003
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
RUBI  C.E.F.S. “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ  “B”PAVELLÓ MPAL. LA LLANA10:151
  21-03-2021, (Diumenge)
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU “A”  –  FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ “C”PISTA MPAL. DE LES ARENES (2)11:001
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
MANRESA  FUTBOL SALA “A”  –  FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. EL PUJOLET12:153
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
RAPID SANTA COLOMA, F.S. “A”  –  FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ  “B”PAVELLÓ MPAL. LA BASTIDA9:301
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
UNIO F.S. MOLLET “B”  –  FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ  “C”PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON11:001
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
UNIO F.S. MOLLET “A”  –  FUTSAL DOUBLE BIERE  MATARÓ “A”PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON12:201
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL LA FORQUILLA MATARÓ “C”  –  ESCOLA FSCIUTAT GRANOLLERS “A”TM Roca9:001
 LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “A”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR (1)10:151
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
PARETS, F.S. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER11:003
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  BADALONA FUTSAL IRIS “A”TM Roca16:151
Back To Top