skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 30 Novembre i 1 Desembre

Horaris Partits Cap De Setmana 30 Novembre I 1 Desembre

30-11-2019, (Dissabte)
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
PALLEJA, F.S. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. DE PALLEJÀ 18:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CARDEDEU, F.S. “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. DE CARDEDEU 16:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) 11:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT 12:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
SPORT SALA STA. PERPETUA “B” – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. DE SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 17:10

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – AIXAM SANT CUGAT F.S. “C” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:30

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
C.N. CALDES,F.S. “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 12:50

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS JORDI SANCHEZ “B” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” PISTA ESCOLA LOLA ANGLADA NOVA 18:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
PREMIA DE DALT CF. SALA “B” – FUTSAL MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. DE PREMIÀ DE DALT 13:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
PREMIA DE DALT CF. SALA “B” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” PAVELLÓ MPAL. DE PREMIÀ DE DALT 10:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL MATARÓ “D” PAVELLÓ MPAL. TONI SORS 10:30

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
CASTELLAR FUTBOL SALA “C” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM BLUME 13:30

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – FEME CASTELLON CFS PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 16:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
C.N. CALDES,F.S. “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 11:30

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
PARETS, F.S. “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER 13:30

01-12-2019, (Diumenge)
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – FS FARMACIA YANGUELA CASTELLAR “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 10:25

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – L’HOSPITALET BELLSPORT “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 12:30

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
C.N. CALDES,F.S. “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 13:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B” – SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 15:45

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” – CASTELLAR, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 19:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – UNIO F.S. MOLLET “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 17:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL MATARÓ “D” – RIPOLLET F.S. “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 15:45

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
PARETS, F.S. “A” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER 9:15

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL MATARÓ “A” – CFS ARENYS DE MUNT “B” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 9:00

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” – PREMIA DE DALT CF. SALA “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 18:15

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 14:15

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” PAVELLÓ CEM CAN XAUBET 11:30

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “B” – POLINYA, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 17:00

FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – Descansa

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
POLINYA, F.S. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” PISTA CEM DE POLINYÀ 11:30

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 19:30

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – ALSAKO.COM ATLETIC CATALÀ, F.S. “A” PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA I VALLMAJOR 2 Pistes 18:15

Back To Top