skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 26 i 27 d’Octubre

Horaris Partits Cap De Setmana 26 I 27 D’Octubre

Partits Dissabte 26-10-2019

20h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – CASTELLBISBAL, F.S. “A”

18:00h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – INTERSALA PROMISES

14h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – ENTRECULTURAS MONTESIÓN PAVELLÓ

15h – PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON
LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
UNIO F.S. MOLLET “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”

18:30h – PAVELLÓ CLUB NATACIÓ SABADELL LES NAUS
LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr.
NATACIO SABADELL “C” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”

14:40h – PAVELLÓ CEM BAC DE RODA
LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
C.E.T. 10, FS “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”

14:30h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” – RIPOLLET F.S. “B”

12:40h – PAVELLÓ COL·LEGI JESÚS I MARIA SANT GERVASI
LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC
JESUS-MARIA C.E. “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A”

18:15h – PAVELLÓ CEM DEL FONDO DE LES CREUS
LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL ARENYS DE MAR “B” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B”

10:15h – PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT
LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”

16:30h – PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR
LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “C” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C”

11:40h – PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS
LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
ALSAKO.COM ATLETIC,CATALÀ F.S. “C” – FUTSAL MATARÓ “D”

16:20h – PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS
LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “A” – FUTSAL MATARÓ “A”

9h – PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR
LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS “A” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
Descansa – FUTSAL MATARÓ “B”

RETIRAT EQUIP LOCAL
LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
LA CONCORDIA, C.D. “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”

13:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – PENYA BLAUGRANA MONTMELO “A”

Partits Diumenge 27-10-2019

12:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – SALOU, F.S. “A”

EQUIP LOCAL RETIRAT
LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
SANTA COLOMA FUTSAL “C” – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”

14:00h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “B” – C.F.S.PREMIÀ DE DALT “A”

10:00h – PAVELLÓ EUSKADI MATARÓ
LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – OLIMPIC FLORESTA “B”

11:30h – PAVELLÓ EUSKADI MATARÓ
LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – OLIMPIC FLORESTA “B”

11:45h – PAVELLÓ CEM TURÓ DE LA PEIRA
LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3
BABAR A.E. “A” – FUTSAL MATARÓ “D”

9h – PAVELLÓ MPAL. EUSEBI MILLAN
LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
C.F.S. CIUTAT MATARÓ “B” – FUTSAL MATARÓ “E”

14h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – PREMIA DE DALT CF. SALA “A”

16:30h – PISTA COL·LEGI MARISTES RUBÍ
LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
CE MARISTES RUBI “B” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”

9h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” – AT. MASNOU FUTSAL “A”

9h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – CFS ARENYS DE MUNT “A”

10:15h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – C.N. CALDES,F.S. “C”

11:30h – PAVELLÓ MPAL. DE QUART
LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
QUART CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”

9h – PAVELLÓ CEM BAC DE RODA
LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
C.E.T. 10, FS “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”

10:20h – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – CFS ARENYS DE MUNT “A”

Back To Top