skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 25 i 26 de Gener

Horaris Partits Cap De Setmana 25 I 26 De Gener
  25-01-2020, (Dissabte)
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”  –  CARDEDEU, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA20:0013
 DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”  –  RIPOLLET F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA18:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
VACARISSES, C.E. “A”  –  FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”PAVELLÓ MPAL. DE VACARISSES16:3013
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
SENTMENAT, C.D. “A”  –  FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”PAVELLÓ MPAL. CAN SORTS16:0013
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
BADALONA FUTSAL IRIS “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. CASAGEMAS14:3015
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”  –  RAPID SANTA COLOMA, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. EUSKADI17:2013
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”  –  BARRI CAN CALET, C.F.S. “B”PAVELLÓ MPAL. EUSKADI18:4513
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
LES CORTS UBAE. A.E. “A”  –  FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. DE L’ILLA12:3015
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”  –  ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “C”PAVELLÓ MPAL. EUSKADI16:0013
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
OLIMPIC FLORESTA “A”  –  FUTSAL MATARÓ “D”PAVELLÓ MPAL. LA FLORESTA11:4513
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “B”  –  FUTSAL MATARÓ   “E”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN15:3013
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”  –  UNIO F.S. MOLLET “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:0013
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
MANLLEU 2015 FS C.E. “B”  –  FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. DE MANLLEU11:1513
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FRANCISCANS  SABADELL,C.E. “A”  –  FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ  “C”PISTA COL·LEGI SANT FRANCESC11:5513
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
RIPOLLET F.S. “D”  –  FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”PAVELLÓ MPAL. JOAN CREUS ANNEX9:0013
 CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “A”  –  FUTSAL MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS10:202
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
RIUDELLOTS, A.C.E. “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. DE RIUDELLOTS DE LA SELVA11:3013
 LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
LLORET DE MAR 2015 FEMENI CF SALA “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. EL MOLI19:3013
 COPA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”  –  SPORT SALA SANTA PERPETUA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:152
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”  –  F.S. OLESA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:002
  26-01-2020, (Diumenge)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”  –  INDUSTRIAS SANTA COLOMA “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA12:0018
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
PURA BRASA RACING PINEDA  FUTBOL SALA   “A”  –  FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”PAVELLÓ CEM CAN XAUBET16:0013
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”  –  PINEDA DE MAR, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0013
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”  –  RUBI  C.E.F.S. ” B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:1513
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
MANENT UNION  ST COLOMA “B”  –  FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”PAVELLÓ MPAL. LA COLINA14:3013
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “C”  –  FUTSAL MATARÓ “D”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN9:3013
 LLIGA PROMOCIÓ BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”  –  SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA  “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:002
 SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2CampHoraJornada
PENYA ESPLUGUES ASSOC ESP  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”PAVELLÓ CEM LES MORERES11:1517
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
C.F.S.PREMIA DE DALT “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”(Partit Ajornat)ACORD CLUBS
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR (1)9:0013
 LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”  –  LES CORTS UBAE. A.E “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:2013
 COPA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 5CampHoraJornada
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”  –  CFS MONTCADA “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:452
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “B”  –  Descansa2
Back To Top