skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 21 i 22 Desembre

Horaris Partits Cap De Setmana 21 I 22 Desembre

21-12-2019, (Dissabte)
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – E.T.B CALVIA 16:00

DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. DE SALOU
SALOU, F.S. “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” 16:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DEL SOT DE LES GRANOTES
F.S. SANT CELONI – PALAUENC JUVENIL “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B” 17:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ ESCOLA PIA SABADELL
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “B” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”  16:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
Descansa – FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2
Descansa – FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC – PAVELLÓ ZEM LA GUINARDERA
AIXAM SANT CUGAT F.S. “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” 15:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C” – PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 “B” 13:00

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC – PAVELLÓ MPAL. VALLDAURA
CEFS PROSPERITAT N.B. “A” – FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” 18:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. VALLDAURA
CEFS PROSPERITAT “B” – FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” 16:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C” – SPORT SALA STA. PERPETUA “A” 20:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DE MONTMELÓ
MONTMELO, A.E. “B” – FUTSAL MATARÓ “E” 12:30

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” – CERDANYOLA VALLES, F.C. “A” 14:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. JOAN CREUS ANNEX
RIPOLLET F.S. “B” – FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” 20:00

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL MATARÓ “D” – FUTSAL ARENYS DE MAR “B” 14:15

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. DE CANET DE MAR
CANET, F.S. “C” – FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” 11:30

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” – FUTSAL MATARÓ “A” 15:00

LLIGA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2 – PAVELLÓ CEM CA N’ARIMON
UNIO F.S. MOLLET “A” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” 13:20

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A” – POLINYA, F.S. “A” 13:00

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” PAVELLÓ COL·LEGI REIAL MONESTIR SANTA ISABEL 16:15

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
LES CORTS UBAE. A.E “B” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” PISTA CEM LES CORTS 14:20

22-12-2019, (Diumenge)
LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B” – PARETS FS “A” 10:20

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B” – CFS JORDI SANCHEZ “A” 9:00

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. EUSKADI MATARÓ
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D” – OLIMPIC FLORESTA “A” 12:45

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. EUSKADI MATARÓ
FUTSAL MATARÓ “D” – MOLINS 99, C.F.S. “B” 11:30

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DE CANET DE MAR
CANET, F.S. “A” – FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” 9:15

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. EUSKADI MATARÓ
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B” – ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “B” 9:00

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL VIMAT MATARÓ “A” – CFS CASTELLTERÇOL ” A” 12:10

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN
SANT JOAN DE VILASSAR FS “A” – FUTSAL MATARÓ “B” 10:15

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B” – MANLLEU 2015 FUTBOL SALA CLUB ESPORTIU “A” 13:30

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC
ARRELS, A.E.F.S. “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” (Partit Ajornat)

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DE SANT JULIÀ DE RAMIS
SANT JULIA DE RAMIS, F.S. “A” – FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” 10:30

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC – PAVELLÓ MPAL. EUSKADI MATARÓ
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A” – F.S. OLESA “A” 10:15

Back To Top