skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 18 i 19 de Gener

Horaris Partits Cap De Setmana 18 I 19 De Gener
  18-01-2020, (Dissabte)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
L’HOSPITALET BELLSPORT “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. BELLVITGE SERGIO MANZANO18:0017
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1CampHoraJornada
RUBI  C.E.F.S. “A”  –  FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. LA LLANA17:3012
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”  –  RUBI  C.E.F.S. “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0012
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”  –  ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “C”PISTA MPAL. EUSKADI18:0012
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”  –  Aelis – Sage Partner EIXAMPLE “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:1514
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
F.S. SANT CELONI, INFANTIL “A”  –  FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”PAVELLÓ MPAL. DEL SOT DE LES GRANOTES16:0012
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
HUMMEL ALELLA FS “A”  –  FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. ABELARDO VERA12:4512
 LLIGA PROMOCIÓ BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “B”  –  FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN15:001
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”  –   PENYA BLAUGRANA MONTMELO “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:1514
 LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
ALSAKO.COM  ATLETIC, CATALÀ F.S. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. CAN BANÚS15:1512
 COPA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
CAN CUYAS A.D., F.S. “A”  –  FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”PISTA COBERTA MPAL. CAN CUIÀS10:001
 COPA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 5CampHoraJornada
CFS ARENYS DE MUNT “A”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT9:001
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
POLINYA, F.S. “A”  –  FUTSAL MATARÓ “B”PISTA CEM DE POLINYÀ9:001
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
C.N. CALDES,F.S. “A”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. BUGARAI9:001
  19-01-2020, (Diumenge)
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”  –  FRANCISCANS  SABADELL,C.E. “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA11:3012
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”  –  AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “E”PISTA MPAL. EUSKADI12:4512
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  BLANESPORT 83, F.S. “A” (Partit Ajornat)
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
BADALONES A.E. “A”  –  FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. POMAR10:0012
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
CET10 FS (BAC DE RODA) “E”  –  FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”PISTA MPAL. LA PALMERA11:1512
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
C.E.T. 10, FS (LA CAIXA) “D”  –  FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”PISTA MPAL. LA PALMERA10:0012
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”  –  HUMMEL ALELLA FS “A”PISTA MPAL. EUSKADI11:3012
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “D”  –  HORTA FUTBOL SALA CLUB “A”PISTA MPAL. EUSKADI10:1512
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ   “E”  –  Descansa12
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”  –  CFS CASTELLTERÇOL  “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0012
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ  “C”  –  CASTELLAR, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:1512
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “D”  –  SPORT SALA STA. PERPETUA “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:1512
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”  –  SANTA COLOMA FUTSAL “C”PISTA MPAL. EUSKADI9:0012
 CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “A”  –  PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA  “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:001
 SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”  –  RIPOLLET FS “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL THUYA ARENYS DE MAR “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”PAVELLÓ CEM DEL FONDO DE LES CREUS15:0012
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  C.N. CALDES,F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA11:3012
 LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
RUBI C.E.F.S. “A”  –  FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”PAVELLÓ MPAL. LA LLANA9:0012
Back To Top