skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris partits cap de setmana 14 i 15 de Desembre

Horaris Partits Cap De Setmana 14 I 15 De Desembre

14-12-2019, (Dissabte)
SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3 – PAVELLÓ PEM GUIERA 19:45
CERDANYOLA VALLES, F.C. “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”

LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DE MONTMELÓ 19:00
SPORTING MONTMELÓ FS “A” – FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. DE PREMIÀ DE DALT 14:15
C.F.S.PREMIÀ DE DALT “A” – FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. VALLDAURA 14:30
CEFS PROSPERITAT “A” – FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. DE CARDEDEU 17:30
CARDEDEU, F.S. “A” – FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3 – PAVELLÓ ZEM LA GUINARDERA 18:35
AIXAM SANT CUGAT F.S. “B” – FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”

LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1
BARRI CAN CALET, C.F.S. “A” – FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A” PAVELLÓ MPAL. II DE SANT FOST DE CAMPSENTELLES 14:30 9

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 3 – PAVELLÓ CEM EL MASNOU 10:15
AT. MASNOU FUTSAL “A” – FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. BUGARAI 17:45
C.N. CALDES,F.S. “C” – FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2 -PAVELLÓ TERESA MARIA ROCA 16:00
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A” – CERVERA-SEGARRA FEMENI,C.F. “A”

LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 14:30
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – INTER SENTMENAT CLUB ESP. “A”

LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC – PAVELLÓ ZEM DE SANT JOAN VILATORRADA 15:00
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA “A” – FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL “A”

15-12-2019, (Diumenge)
DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 11:00
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A” – FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 19:45
FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C” – OLIMPIC FLORESTA “B”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 18:30
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D” – PARETS, F.S. “B”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 16:00
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E” – CAN CUYAS A.D., F.S. “A”

LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNIC – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 13:00
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” – 5 MARTORELL CLUB SALA “A”

LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNIC – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 9:00
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ “A” – FUTSAL MASCLANS ADVOCATS ARENYS DE MAR “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 14:45
FUTSAL MIC AUDIOVISUALS MATARÓ “B” – SANTA COLOMA FUTSAL “A”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. AUSONETA 11:15
VIC CLUB FUTBOL SALA “A” – FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ “C”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3 – PAVELLÓ OAR GRÀCIA SABADELL 14:30
E.F. OAR GRÀCIA SBD “A” – FUTSAL MATARÓ “D”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 17:15
FUTSAL MATARÓ “E” – PARETS, F.S. “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 14:45
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B” – PARETS, F.S. “B”

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 18:30
FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ “C” – SPORT SALA STA. PERPETUA “A”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 16:00
FUTSAL MATARÓ “D” – BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA “B”

LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2  – PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA 17:15
FUTSAL LINDEX MATARÓ “E” – CAN CUYAS A.D., F.S. “A”

LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2
FUTSAL MATARÓ “A” – ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ, F.S. “A” (Partit Ajornat)

LLIGA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT 9:25
CFS ARENYS DE MUNT “A” – FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”

LLIGA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
FUTSAL MATARÓ “B” – Descansa

LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1 – PAVELLÓ MPAL. JOAN SAPÉ 11:00
VILAMAJOR C.F.S. FEMENÍ “A” – FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”

LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNIC – PAVELLÓ TERESA MARIA ROCA 13:01
FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A” – FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE “A”

LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1
RIPOLLET F.S. “A” – FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A” (Partit Ajornat)

Back To Top