skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris dels partits cap de setmana 29 Febrer i 1 de Març

Horaris Dels Partits Cap De Setmana 29 Febrer I 1 De Març
  29-02-2020, (Dissabte)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”  –  LAMSAUTO FUTSAL LLEIDA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA20:0023
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
C.N. CALDES,F.S. ” B”  –  FUTSAL INLINGUA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. BUGARAI16:4516
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
TORELLO, C.F. “A”  –  FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”PAVELLÓ MPAL. DE TORELLÓ13:4516
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
SANT JULIA, C.E. “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”PAVELLÓ CE SANT JULIÀ DE LORIA16:0018
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”  –  CFS ARENYS DE MUNT “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:3016
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
L’HOSPITALET BELLSPORT “A”  –  FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. BELLVITGE SERGIO MANZANO14:1018
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
JESUS-MARIA C.E. “B”  –  FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”PAVELLÓ COL·LEGI JESÚS I MARIA SANT GERVASI9:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”  –  F.S. LLIÇA D’AMUNT “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
C.N. CALDES,F.S. “C”  –  FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. BUGARAI10:1516
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
C.N. CALDES,F.S. “B”  –  FUTSAL NOUS ESPAIS MATARÓ  “C”PAVELLÓ MPAL. BUGARAI11:3016
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
Descansa  –  FUTSAL MATARÓ “D”16
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA “C”  –  FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”PISTA ESCOLA LA SALLE GRÀCIA11:0016
 CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
CANET, F.S. “A”  –  FUTSAL MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. DE CANET DE MAR11:305
 SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENÍ FUTBOL SALA , Gr. 2CampHoraJornada
INTERSALA PROMISES  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”16:0021
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  ESCOLA PIA SABADELL, C.E. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:3016
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “B”  –  ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:155
  01-03-2020, (Diumenge)
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”  –  SANT CUGAT F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA10:4516
 DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”  –  C.E.T. 10, FS “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0020
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”  –  ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S. “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA19:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”  –  PARETS, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:0016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “D”  –  RAPID SANTA COLOMA, F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:0016
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ   “E”  –  DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA17:4016
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”  –  NATACIO SABADELL “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA17:4016
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
LLORET DE MAR 2015 FEMENI CF SALA “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. EL MOLI19:0116
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
LES CORTS UBAE. A.E. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. DE L’ILLA13:3018
 LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
CARDEDEU, F.S. “A” (Retirat)  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”
 LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”  –  AEE INSTITUT ICÀRIA – CET10 “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:2016
 COPA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
POLINYA, F.S. “A”  –  FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”PISTA CEM DE POLINYÀ11:155
 COPA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 5CampHoraJornada
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”  –  INDUSTRIAS SANTA COLOMA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:205
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”  –  SANT JOAN DESPI C.F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:055
Back To Top