skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris de partits cap de setmana 8 i 9 de Febrer

Horaris De Partits Cap De Setmana 8 I 9 De Febrer
  08-02-2020, (Dissabte)
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA, Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL AVICOLA VINYALS MATARÓ “B”  –  SANT JULIÀ DE RAMIS FS “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:3014
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
CERDANYOLA VALLES, F.C. “B”  –  FUTSAL SCORPIO MATARÓ “D”PAVELLÓ PEM GUIERA14:1514
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 “B”  –  FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ “E”PAVELLÓ MPAL. MARIA VÍCTOR (1)19:4514
 LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
BARÇA “A”  –  FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”PAVELLÓ CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER10:4516
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL IL COLOSSEO MATARÓ “C”  –  MONTMELO, A.E. “A”PISTA MPAL. EUSKADI20:0014
 LLIGA DIVISIÓ HONOR INFANTIL FUTBOL SALA , Gr. UNICCampHoraJornada
BARÇA “A”  –  FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ  “A”PAVELLÓ CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER12:4516
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
LA SALLE PREMIA  C.E.P.V.L. “A”  –  FUTSAL  MIC AUDIOVISUALS MATARÓ  “B”PAVELLÓ MPAL. VORAMAR9:1514
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT CEBRIÀ DE VALLALTA, C.F. “A”  –  FUTSAL MATARÓ   “E”PAVELLÓ MPAL. DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA12:0014
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “B”  –  FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN15:0014
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
CFS JORDI SANCHEZ  “B”  –  FUTSAL MATARÓ “D”PISTA ESCOLA LOLA ANGLADA NOVA17:0014
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
PARETS, F.S. “A”  –  FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER19:3014
 LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. “A”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ “A”(Partit Ajornat)
 LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
LES CORTS UBAE. A.E “B”  –  FUTSAL FEIMAT MATARÓ  “A”PISTA CEM LES CORTS14:2014
 COPA MINIBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL IRIS BADALONA  ASSOC ESP. “A”  –  FUTSAL VIMAT MATARÓ “A”PAVELLÓ MPAL. CASAGEMAS15:453
 COPA PREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 5CampHoraJornada
FUTSAL SNOOPY MATARÓ “A”  –  RIPOLLET F.S.  “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:103
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “B”  –  ESPARREGUERA, C.F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:053
 COPA MINIPREBENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
MOLINS 99, C.F.S. “A”  –  FUTSAL SNOOPY MATARÓ  “A”PAVELLÓ MPAL. LA SÍNIA11:303
  09-02-2020, (Diumenge)
 SEGONA DIVISIÓ B NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ “A”  –  NATACIO SABADELL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA13:0020
 DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA, Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL INLINGUA MATARÓ “A”  –  NATACIO SABADELL “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA11:0018
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “B” –  FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “C”(Actualment retirat de la competició)14
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL PRIMERA PLANTA MATARÓ “B”  –  SANT JOAN DE VILASSAR FS “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA14:4514
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
FUTSAL IMPREMASPE MATARÓ “D”  –  CLUB  ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC “B”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0014
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 2CampHoraJornada
FUTSAL PEIX & CHIPS MATARÓ  “C”  –  POU ESCORIAL “A”(Actualment retirat de la competició.)14
 LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA , BCN Gr. 3CampHoraJornada
SANTA COLOMA FUTSAL  “B”  –  FUTSAL MATARÓ “D”PAVELLÓ MPAL. EL RAVAL10:4514
 LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA , BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MECANITZATS LUIS MATARÓ “A”  –  A.E. MONTORNES FUTBOL SALA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:1514
 LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ  FUTBOL SALA, BCN Gr. 2CampHoraJornada
SANT JOAN DE VILASSAR FS “D”  –  FUTSAL LINDEX MATARÓ “E”PAVELLÓ MPAL. PACO MARTIN11:3114
 CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ “A”  –  SANT JOAN DE VILASSAR FS “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA15:003
 LLIGA PROMOCIÓ BENJAMÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
CFS ARENYS DE MUNT “A”  –  FUTSAL CARNISSERIA JUANJO MATARÓ “B”PAVELLÓ MPAL. NOU ARENYS DE MUNT11:003
 LLIGA INFANTIL FEMENÍ FUTBOL SALA, BCN Gr. 1CampHoraJornada
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ “A”  –  PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA9:0014
 LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA, Gr. UNICCampHoraJornada
FUTSAL MATARÓ GOES TRAVEL   “A”  –  C.N. CALDES,F.S. “A”PAVELLÓ MPAL. TERESA MARIA ROCA16:0014
Back To Top