skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris del cap de setmana del 30 i 31 de març

Horaris Del Cap De Setmana Del 30 I 31 De Març

Lindex Immobles servei professional i proper patrocina els horaris dels partits d’aquest cap de setmana:

DISSABTE A CASA

11:30h Benjamí C – Escola Cirera

13:10 Cadet E – Lliçà de Vall

14h Benjamí A – Arenys de Mar

14:30h Cadet C – Premià Dalt

19:45h Infantil Femení – Encamp Andorra

DISSABTE A FORA

9h Gràcia – Aleví D

9:30h Les Corts – Aleví Femení

10h Arenys de Munt – Prebenjamí

11:15h Vic – Infantil C

12:45h Arenys de Munt – Aleví E

13h Cardedeu – Cadet D

14:30h Palau Solità – Aleví A

17:20h Prosperitat – Juvenil B

20h Martorell – Cadet A

DIUMENGE A CASA

9h Cadet B – Iris Badalona

9h Aleví B – Parets

10:15h Cadet Femení – Cet10

10:20 Infantil D – Masnou

11:40h Aleví C – Polinyà

11:45h Sènior B – Premià de Dalt

13h Juvenil C – Sant Celoni

DIUMENGE A FORA

9h Atlètic Català – Infantil B

10h Arenys de Munt – Benjamí B

17:30h EFS Jordi Torras – Sènior Femení

L’aleví A del Futsal Mataró Mecanitzats Luis GP per primera vegada a la temporada es col·loca líder de 1a Catalana després de superar 1-2 l’EFS Jordi Sánchez. Els nois entrenats per Dani Baño i Amar Ceesay són líders amb 41 punts els mateixos que té el CN Caldes i només un punt més que l’Iris Badalona i el Can Calet que són tercer i quart respectivament. Després d’aquest cap de setmana resten 9 apassionants jornades de lliga on aquests quatre equips es disputaran el títol de lliga i l’ascens a Divisió d’Honor.

Els mataronins van haver de patir i remuntar per guanyar el darrer partit de lliga, ja que l’EFS Jordi Sánchez es va avançar en el marcador i no va ser fins al tram final del partit quan els vermells van capgirar el marcador amb dos gols de Pol Latorre.

L’equip també està viu a la Copa Catalunya i ara a setzens de final s’enfrontarà al Sant Julià de Ramis després de superar a la ronda anterior a l’Arenys de Mar de Divisió d’Honor després d’un fatídica tanda de penals.

PLANTILLA: Bernat Beneit, Boubacar Camara, Adrian Campos, Pol Capdevila, Joan Casanova, Daniel de Lama, Martí Gómez, Pol Latorre, Pol González, Xavier López, Toni Morón i Balti Rangel.

Back To Top