skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

Horaris del cap de setmana del 23 i 24 de març

Horaris Del Cap De Setmana Del 23 I 24 De Març

Restaurant Scorpio Parrilla & Pizza patrocina els horaris dels partits d’aquest cap de setmana i és el lloc ideal per degustar la millor carn de Mataró.

DISSABTE A CASA

13h Aleví Femení – Arenys de Munt

13:15h Cadet Femení – Les Corts

14h Aleví  E – Sant Joan Vilassar (Eusebi Millan)

14:30h Cadet C – Pineda

14:30h Prebenjamí A – Racing Pineda

20h Juvenil Femení – Penya Esplugues

DISSABTE A FORA

10:15h Cet10 – Cadet E

11:30h Canet – Benjamí A

11:30h Montornès – Cadet D

12:15h Parets – Infantil C

13h Arrels – Infantil A

13h Pobla Montornès – Cadet A

15h Martorell – Juvenil A

18:15h CCR Castelldefels – Sènior A

DIUMENGE A CASA

9h Aleví B – Prosperitat

9h Benjamí B – Santvicentí

10:15h Infantil D – Dosrius

10:20 Cadet B – Sant Cugat

11:30h Aleví C – Arenys de Munt

12h Sènior B – Ripollet

12:45h Aleví B – Badalonès

13:30h Juvenil C – Cardedeu

DIUMENGE A FORA

9:20h Eixample – Juvenil Femení

9:30h Santvicentí – Infantil B

9:30h Iris Badalona – Juvenil B

10:15h Iris Badalona – Aleví A

10:30h Les Corts – Infantil Femení

 

L’aleví A del Futsal Mataró Mecanitzats Luis GP per primera vegada a la temporada es col·loca líder de 1a Catalana després de superar 1-2 l’EFS Jordi Sánchez. Els nois entrenats per Dani Baño i Amar Ceesay són líders amb 41 punts els mateixos que té el CN Caldes i només un punt més que l’Iris Badalona i el Can Calet que són tercer i quart respectivament. Després d’aquest cap de setmana resten 9 apassionants jornades de lliga on aquests quatre equips es disputaran el títol de lliga i l’ascens a Divisió d’Honor.

Els mataronins van haver de patir i remuntar per guanyar el darrer partit de lliga, ja que l’EFS Jordi Sánchez es va avançar en el marcador i no va ser fins al tram final del partit quan els vermells van capgirar el marcador amb dos gols de Pol Latorre.

L’equip també està viu a la Copa Catalunya i ara a setzens de final s’enfrontarà al Sant Julià de Ramis després de superar a la ronda anterior a l’Arenys de Mar de Divisió d’Honor després d’un fatídica tanda de penals.

PLANTILLA: Bernat Beneit, Boubacar Camara, Adrian Campos, Pol Capdevila, Joan Casanova, Daniel de Lama, Martí Gómez, Pol Latorre, Pol González, Xavier López, Toni Morón i Balti Rangel.

Back To Top