skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

HORARIS TEMPORADA

2020-2021

T’informem dels horaris d’entrenaments pels equips de la temporada 2020-21. Si tens algún dubte posa’t en contacte amb nosaltres via email (club@futsalmataro.cat) o vine a veure’ns al despatx de dilluns a divendres de 16h a 20h.

Nota informativa: aquests horaris estan creats amb l’intenció de satisfer tots els criteris que tenim (familiars, proximitat, esportius i d’entrenadors), però tot i això, degut a les restriccions del Covid es fa tot una mica més difícil.

EQUIP ALEVI FEMENI | INFANTIL B FEMENÍ
Dimarts 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer
Lloc: Escola Angeleta Ferrer
EQUIP INFANTIL FEMENI
Dimarts 20:15h a 21:30H – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Lloc: Pista Escola Cirera
EQUIP CADET FEMENI
Dilluns 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dijous de 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
Lloc: Pista Escola Cirera
EQUIP JUVENIL FEMENI
Dilluns 19:30h a 20:45h – Lloc: Pista La Llàntia
Dijous 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Lloc: Pista La Llàntia
EQUIP SÈNIOR A FEMENI
Dilluns 22:30h a 23:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimarts 21:30h a 22:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 21:30h a 23:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP SÈNIOR B FEMENI
Dimarts 20:45h a 22:00h – Lloc: Escola Cirera
Dijous de 22:30h a 23:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP PRE-BENJAMI A I B
Dimarts de 17:45h a 19:00h
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIPS BENJAMI A i B
Dimarts de 18:15h a 19:30h
Lloc: Escola Cirera
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP ALEVI A
Dimarts 17:30h a 18:45h – Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:00h a 19:30h – Lloc: Escola Antonio Machado
EQUIP ALEVI B
Dimarts 18:45h a 20:00h – Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
EQUIP ALEVI C
Dimarts de 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres de 18:15h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
EQUIP ALEVI D
Dimarts de 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer
Dijous de 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP INFANTIL A
Dilluns de 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta Anna
Dimarts de 19:30h a 20:45h – Lloc: Escola Cirera
Dijous de 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL B
Dimarts 17:30h a 18:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres 19:30h a 20:45h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL C
Dimarts 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 19:30h a 20:45h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL D
Dimarts 18:15h a 19:30h – Lloc: Pista La Llàntia
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista La Llàntia
EQUIP INFANTIL E
Dimarts 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta Anna
Dijous 18:15h a 19:45h – Lloc: Pista La Llàntia
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP INFANTIL F
Dimarts 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
EQUIP CADET A
Dilluns de 18:45h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres de 19:45h a 21:00h – Lloc: Escola Cirera
Dijous de 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP CADET B
Dimarts 19:15h a 20:30h – Lloc: Pista Escola Antonio Machado
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET C
Dimecres de 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Divendres de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP CADET D
Dimarts de 18:00h a 19:15h – Lloc: Escola Antonio Machado
Divendres de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP JUVENIL A
Dilluns de 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimarts de 19:30h a 20:45h – Lloc: Pista La Llàntia
Dijous de 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP JUVENIL B
Dimarts de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP JUVENIL C
Dimarts de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimarts de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP JUVENIL D
Dilluns de 18:15h a 19:30h – Escola Antonio Machado
Dijous de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Futsal Cirera Aliança Mataró (Sènior – Esport Adaptat)
Dimarts de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 16:00h a 17:15 – Lloc: Pavelló Eusebi Millàn
Sènior B masculí
Dilluns de 21:15h a 22:30h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dimarts de 22:30h a 23:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 22:30h a 23:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Back To Top