skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

HORARIS TEMPORADA

2019-2020

T’informem dels horaris d’entrenaments pels equips de la temporada 2019-20. Si tens algún dubte posa’t en contacte amb nosaltres via email (club@futsalmataro.cat) o vine a veure’ns al despatx de dilluns a divendres de 16h a 20h.

Nota informativa: aquests horaris estan creats amb l’intenció de satisfer tots els criteris que tenim (familiars, proximitat, esportius i d’entrenadors), però tot i això, degut a les limitacions en l’ús de les instal·lacions, no podem cumplir amb totes les exigències familiars.

EQUIP ALEVI FEMENI
Dimarts 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:30h a 20:00h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer
Lloc: Escola Angeleta Ferrer
EQUIP INFANTIL FEMENI
Dimarts 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Lloc: Pista Escola Cirera
EQUIP CADET FEMENI
Dimarts 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Lloc: Pista Escola Cirera
EQUIP JUVENIL FEMENI – SÈNIOR B FEM
Dimecres 20:45h a 22:00h – Lloc: Pista La Llàntia
Dijous 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Lloc: Pista La Llàntia
EQUIP SÈNIOR A FEMENI
Dilluns 21:00h a 22:30h – Lloc: Pista La Llàntia
Dimarts 21:30h a 22:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 22:00h a 23:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP PRE-BENJAMI A, MINI-PREBENJAMI A I B
Dimarts de 17:45h a 19:00h
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIPS BENJAMI A i B / MINI-BENJAMI
Dimarts de 17:45h a 19:00h
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP ALEVI A
Dimarts 17:45h a 19:00h – Escola Thos i Codina
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI B
Dimarts 19:00h a 20:15h – Escola Thos i Codina
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI C
Dimarts de 18:30h a 20:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dijous de 17:45h a 19:00h – Lloc: Institut Thos i Codina
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI D
Dimarts de 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 19:00h a 20:15h – Lloc: Escola Montserrat Solà
Ubicació Escola Montserrat Solà
EQUIP ALEVI E
Dimarts de 19:00h a 20:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 19:00h a 20:15h – Lloc: Institut Thos i Codina
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP INFANTIL A
Dimarts de 20:15h a 21:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres i Dijous de 19:45h a 21:00h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL B
Dimarts 20:15h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres 18:30h a 19:45h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL C
Dimarts 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL D
Dimarts 18:00h a 19:15h – Lloc: Pista La Llàntia
Dijous 18:45h a 20:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL E
Dimarts 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer
Dijous 18:30h a 20:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET A
Dilluns de 18:30h a 19:45h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta. Ana
Dimecres de 18h a 19:30h – Lloc: Pista La Llàntia
Divendres de 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET B
Dimarts 19:45h a 21:00h – Lloc: Pista Escola Cirera
Dijous 20:00h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP CADET C i D
Dimecres de 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Divendres de 18:30h a 19:45h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP JUVENIL A
Dimarts de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres de 19:30h a 20:45h – Lloc: Pista La Llàntia
Divendres de 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP JUVENIL B
Dimecres de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP JUVENIL C
Dijous de 18:30h a 20:00h – Lloc: Pista La Llàntia
Divendres de 19:30h a 21:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP JUVENIL D
Dimarts de 19:30h a 20:45h – Pista La Llàntia
Dijous de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Lloc: Pista La Llàntia
EQUIP JUVENIL E
Dimecres de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres de 19:45h a 21:00 – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
Futsal Cirera Aliança Mataró (Sènior – Esport Adaptat)
Dimarts de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 16:00h a 17:15 – Lloc: Pista Exterior Patinatge
Ubicació Pavelló Teresa Maria Roca
Sènior B masculí
Dilluns de 20:00h a 21:30h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dimarts de 22:30h a 23:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 22:00h a 23:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Teresa Maria Roca
Back To Top