skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

HORARIS PRE-TEMPORADA

SETMANA 9 AL 13 DE SETEMBRE

T’informem dels horaris d’entrenaments del 9 al 13 de Setembre pels equips de la temporada 2019-20. Si tens algún dubte posa’t en contacte amb nosaltres via email (club@futsalmataro.cat) o vine a veure’ns al despatx de dilluns a divendres de 16h a 20h.

Nota informativa: aquests horaris no són els definitius de la temporada.

EQUIP ALEVI FEMENI
Dimarts 18:00h a 19:00h
Dijous 18:45h a 20:00h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP INFANTIL FEMENI
Dimarts 18:00h a 19:00h
Dijous de 18:45h a 20:00h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP CADET FEMENI
Dimarts de 18:00h a 19:00h
Dijous de 18:45h a 20:00h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP JUVENIL FEMENI
Dijous 20:00h a 21:15h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP PRE-BENJAMI A, MINI-PREBENJAMI A I B
Dimarts de 16:45h a 18:00h
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIPS BENJAMI A i B / MINI-BENJAMI
Dimarts de 16:45h a 18:00h
Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP ALEVI A
Dimarts 17:30h a 19:00h – Escola Thos i Codina
Dijous 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI B
Dimarts 17:30h a 19:00h – Escola Thos i Codina
Dijous 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI C
Dimarts de 15:30h a 16:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 17:30h a 19:00h – Lloc: Institut Thos i Codina
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP ALEVI D i E
Dimarts de 15:30h a 16:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 19:00h a 20:15h – Lloc: Institut Thos i Codina
Ubicació Institut Thos i Codina
EQUIP INFANTIL A
Dilluns de 16:00h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 19:30h a 20:45h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL B
Dimarts 12:00h a 13:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 17:00h a 18:15h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL C
Dimarts 15:30h a 16:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 19:15h a 20:30h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP INFANTIL D i E
Dilluns 11:45h a 13:00h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimarts 17:00h a 18:30h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP CADET A
Dilluns de 17h a 18:30h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta. Ana
Divendres de 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET B
Dilluns 10:30h a 11:45h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 18:15h a 19:30h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP CADET C i D
Dilluns de 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 17:00h a 18:15h – Lloc: Pista Escola Cirera
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP JUVENIL A
Dilluns de 11:45h a 13:00h
Dimarts de 11:00h a 12:30h
Divendres de 16h a 17:30h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP JUVENIL B
Dijous de 16:00h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres de 19:30h a 21:00h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta. Ana
Ubicació Pista Escola Cirera
EQUIP JUVENIL C
Dilluns de 18:30h a 19:45h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta. Ana
Dijous de 18:30h a 20:00h – Lloc: Pista La Llàntia
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP JUVENIL D
Dilluns de 9:00h a 10:15h
Dijous de16:00h a 17:15h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP JUVENIL E
Dilluns de 10:15h a 11:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous de 18:30h a 19:45h – Lloc: Pavelló Escola Pia Sta Ana
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
Back To Top