skip to Main Content
93 164 18 99 club@futsalmataro.cat Pavelló Municipal Teresa Maria Roca i Vallmajor (C/ Terrassa,33)

HORARIS ESPECIALS DE JUNY

T’informem dels horaris d’entrenaments del 4 de Juny fins al 20 de Juny pels equips de la temporada 2019-20.

EQUIP ALEVI FEMENI
Dimarts 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer (Nota: no està permesa l’entrada al recinte d’acompanyants)
Ubicació Escola Angeleta Ferrer
EQUIP INFANTIL FEMENI
Dimarts 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer (Nota: no està permesa l’entrada al recinte d’acompanyants)
Lloc: Escola Angeleta Ferrer
EQUIP CADET FEMENI
Dilluns 18:30h a 20h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP JUVENIL FEMENI
Dilluns 18:30h a 20h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP PRE-BENJAMI A i B
Dimarts i Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIPS BENJAMI A i B / MINI-BENJAMI
Dimarts i Dijous de 17:30h a 18:45h
Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca i Vallmajor
EQUIP ALEVI A
Dimarts 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Escola Cirera
EQUIP ALEVI B
Dimarts 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 18:30h a 19:45h – Lloc: Escola Thos i Codina
Lloc: Escola Thos i Codina
EQUIP ALEVI C
Dimarts 17h a 18:15h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavello Teresa Maria Roca
Ubicació Escola Cirera
EQUIP ALEVI D
Dimarts 18:00h a 19:30h – Lloc: Escola Angeleta Ferrer
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavello Teresa Maria Roca
Ubicació Escola Angeleta Ferrer
EQUIP ALEVI E
Dimarts 18h a 19:15h – Lloc: Thos i Codina
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavello Teresa Maria Roca
Ubicació Thos i Codina
EQUIP INFANTIL A
Dimarts 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dimecres 18h a 19:15h – Lloc: Pista exterior la Llantia
Ubicació Pista exterior la Llantia
EQUIP INFANTIL B
Dimarts 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Dijous 19:45h a 21h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Escola Cirera
EQUIP INFANTIL C
Dimarts 17:30h a 18:45h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dimecres 17:30h a 18:45h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP INFANTIL D
Dimarts 19:15h a 20:30h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 17:30h a 18:45h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET A
Dimarts 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Divendres 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
EQUIP CADET B
Dimarts 20:15h a 21:30h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP CADET C
Dimarts 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Escola Cirera
EQUIP CADET D
Dimarts 18:15h a 19:30h – Lloc: Escola Cirera
Dijous 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Escola Cirera
EQUIP JUVENIL A
Dimecres 19:15h a 20:30h – Lloc: Pista exterior de la Llantia
Divendres 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista exterior la Llantia
EQUIP JUVENIL B
Dimecres 20:30h a 21:45h – Lloc: Pista exterior la Llantia
Dijous 16h a 17:15h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pista exterior la Llantia
EQUIP JUVENIL C
Dimecres 20h a 21:15h – Lloc: Escola Cirera
Divendres 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP JUVENIL D
Dimarts 18:45h a 20h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dimecres 18:45h a 20h – Lloc: Escola Cirera
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
EQUIP JUVENIL E
Dilluns 20h a 21:15h – Lloc: Pavelló Escola Pia Santa Anna
Dimecres 16h a 17:30h – Lloc: Pavelló Teresa Maria Roca
Ubicació Pavelló Escola Pia Santa Anna
Back To Top