A+ R A-
08 febr.
Correu electrònic Imprimeix PDF
Festa Solidària Futsal es mou La Selecció Catalana Sub-19 s'ha quedat a un pas de la final. El combinat català que comptava amb la presència d’en Lluc Parera i en Yoel Melchor, representant al Club Esportiu Futsal Mataró, es va quedar a les portes de disputar la final del Campionat Estatal, celebrat del 3 al 6 de Febrer a Segòvia. En el primer partit de grup, Catalunya va caure per 4-1 davant la Selecció de Galicia, que va demostrar estar un esglaó per sobre dels nostres. Amb aquest resultat, només els valia golejar a Andalusia i així va ser. El 9-3 final al marcador donava opcions a la selecció, que necessitava una victòria dels andalusos davant Galícia. Al final, tot i fregar el miracle, aquest no es va produir, i l’empat a tres gols deixava als nostres a les portes de la final.

A l’altre grup la selecció de la Comunitat Valenciana es classificava per a la final derrotant per 1-5 a Astúries i 2-3 a la Ciutat Autònoma de Melilla.

A la final disputada al Pavelló Pedro Delgado, els valencians es van proclamar Campions d’Espanya després d’imposar-se per la mínima a Galícia (3-2), en un partit molt obert i disputat.

Resultats i cròniques

Darrera actualització de dimarts, 8 de febrer de 2011 22:54
08 febr.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els horaris dels nostres equips per al cap de setmana 12 i 13 de febrer

Dissabte

Aleví - C.E.T. – 10 F.S. 14’30 H. Teresa Maria Roca

I.E.S. Celesti Ballera - Infantil B Poliesportiu Can Bassa

C.F.S. Montcada - Femení Cadet 14’15 H. Pavelló Miquel Poblet

Cadet C - Atlètic Català 14’00 H. Teresa Maria Roca

Sicoris Club - Cadet A 17’00 H. Pavelló Sicoris (Lleida)

Diumenge

Femení Base - A.E. Vallirana 9’00 H. Teresa Maria Roca

Infantil A - Bosco Rocafort A.E. 9’00 H. Teresa Maria Roca

Cadet B - Unió F.S. Mollet 10’10 H. Teresa Maria Roca

Sant Joan Vilassar - Juvenil C 12’30 H. Pav. Mun. Paco Martin

Juvenil A - Sicoris Club 13’25 H. Teresa Maria Roca

Sènior Masculí - Escola Pia Sabadell 11’45 H. Teresa Maria Roca

Darrera actualització de diumenge, 13 de febrer de 2011 16:49
06 febr.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els resultats dels nostres equips durant el cap de setmana 5 i 6 de febrer

CEIP Sinera 1 - 12 Benjamí

Infantil "B" 2 - 1 Sant Cebria

Cadet "C" 6 - 5 Blanesport'83

Masnou Inter Dinamic 9 - 1 Cadet "C"

Femení Base 13 - 0 Masnou Inter Dinamic

Darrera actualització de dimarts, 8 de febrer de 2011 22:31
03 febr.
Correu electrònic Imprimeix PDF
Festa Solidària Futsal es mouTres jugadors representaran al club a la II Festa Solidària “El Futsal es mou”. Aquest diumenge dia 6 de Febrer es realitzarà la II Jornada Solidària “El Futsal es mou” a l’Hospitalet de Llobregat.

El Poliesportiu Municipal serà l’escenari de la segona festa de caràcter solidari d’una associació benefica que té com a objectiu recaptar fons per “Casa Guatemala”, un orfandat de nens/es guatemalencs.

Cristian Villarin i Victor Pasamontes de l’equip Juvenil “A” jugaran amb la Selecció de jugadors Juvenils que s’enfrontaran a la selecció Catalana Sots 18.

Pol Cuairan, representant del nostre primer equip, formarà part del combinat de jugadors de Primera Nacional “A” que s’enfrontarà en format triangular a un combinat de jugadors de Primera Nacional “B” i una Selecció de jugadors d’Hospitalet de Llobregat.

Darrera actualització de diumenge, 6 de febrer de 2011 09:27
03 febr.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalJa se saben els rivals dels nostres equips per a les primeres eliminatòries de la Copa Catalunya 2011. Per aquesta nova edició de la Copa Catalunya, des de la direcció tècnica del club s’ha decidit inscriure fins a cinc equips a la competició: Aleví, Cadet i Juvenil (masculí) i Base i Cadet-Juvenil (femení. Dimarts 1 de febrer es va realitzar el sorteig a la seu de la Federació Catalana de Futbol.

Darrera actualització de dissabte, 19 de febrer de 2011 11:42 Llegiu-ne més...
31 gen.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els horaris dels nostres equips per al cap de setmana 5 i 6 de febrer

Dissabte

Infantil B - F.S. Sant Cebria 14’00 H. Teresa Maria Roca

Masnou Inter Dinamic - Cadet C 16’30 H. Complex Esp. Mun.

Diumenge

Femení Base - Masnou Inter Dinamic 10’10 H. Teresa Maria Roca

Infantil B - Freta Calella 10’00 H. Teresa Maria Roca

Cadet C - Blanesport’83 C.F.S. 11’20 H. Teresa Maria Roca

Darrera actualització de dilluns, 31 de gener de 2011 21:45
29 gen.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els resultats dels nostres equips durant el cap de setmana 29 i 30 de gener

Dissabte

Benjamí 12 - 0 CE Arenys de Munt

Martorelles C.F.S. 3 - 4 Femení Base

I.E.S. Celesti Ballera B 3 - 7 Infantil B

Cadet A 4 - 6 Marfil Santa Coloma

Can Massuet 2 - 1 Juvenil C

Juvenil B 7 - 3 C.N. Caldes F.S.

Diumenge

Aleví 19 - 0 Ràpid Santa Coloma

Femení Cadet 10 - 1 F.P.E. Arrels

Cadet C 2 - 1 Palamós C.F.S.

Cadet B 2 - 4 La Unión C.F.S.

Juvenil A 7 - 2 Sagarra C.F.S.

Darrera actualització de dijous, 3 de febrer de 2011 23:18
27 gen.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE Futsal La bona temporada que està realitzant el Juvenil “A” no ha passat desapercebuda pels seleccionadors catalans, que han cregut convenient incloure els dos jugadors del Club Esportiu Futsal Mataró, Yoel Melchor i Lluc Parera, a la llista de dotze jugadors que representaran Catalunya al Campionat Estatal Sots-19 que es disputarà del 3 al 6 de febrer a Segòvia.

Darrera actualització de dijous, 27 de gener de 2011 23:34 Llegiu-ne més...
24 gen.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els horaris dels nostres equips per al cap de setmana 29 i 30 de gener

Dissabte

Benjamí - CEIP Sinera 13’00 H. CEIP Cirera

Femení Base - Martorelles C.F.S. 11’45 H. Teresa Maria Roca

I.E.S. Celesti Ballera - Infantil B Poliesportiu Can Bassa

A.E. Martorell - Infantil A 11’00 H. Instal·lacions Esportives

Cadet A - Marfil Santa Coloma 14’00 H. Teresa Maria Roca

Can Massuet - Juvenil C 12’00 H. Zona Esportiva

Juvenil B - C.N. Caldes F.S. 14’30 H. Teresa Maria Roca

Diumenge

Aleví - Ràpid Santa Coloma 9’00 H. Teresa Maria Roca

Femení Cadet - F.P.E. Arrels 10’10 H. Teresa Maria Roca

Cadet C - Palamós C.F.S. 10’10 H. Teresa Maria Roca

Cadet B - La Unión C.F.S. 9’00 H. Teresa Maria Roca

Juvenil A - Sagarra C.F.S. 12’00 H. Teresa Maria Roca

Darrera actualització de dilluns, 24 de gener de 2011 21:46
23 gen.
Correu electrònic Imprimeix PDF

CE FutsalAquests són els resultats dels nostres equips durant el cap de setmana 22 i 23 de gener

Dissabte

Benjamí 4 - 4 Canyamars F.S.

Sant Celoni F.S. - Benjamí

Femení Base 2 - 1 Arenys de Munt C.E.

Infantil A 2 - 2 La Unión Las Palmas

Unió F.S. Lloret 5 - 4 Cadet B

Escola Pia Sabadell 2 - 5 Cadet A

Unió F.S. Lloret 3 - 0 Juvenil B

La Unión Las Palmas 5 - 5 Juvenil A

Marfil Santa Coloma 5 - 1 Sènior

Diumenge

Sant Joan de Vilassar 1 - 5 Aleví

Infantil B - I.E.S. Blancafort

Sagarra C.F.S. 0 - 6 Femení Cadet

Darrera actualització de dilluns, 24 de gener de 2011 21:38

Pàgina 138 de 142

Cerca al web

TWITTER @FUTSAL_MATARO