A+ R A-
14 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

PAVELLÓ TERESA Mª ROCA  I  VALLMAJOR

DISSABTE  17 DE SETEMBRE

 

10:00H. PISTA 1.  JUVENIL  C      -              PINEDA .

10:00H. PISTA 2.  CD FEMENÍ B  -             VINCIT.

11:15H. PISTA 2.  BENJAMÍ  A     -             IRIS SOL.

12:25H. PISTA 2.  BENJAMÍ C      -             PREMIÀ DALT.

13:30H  PISTA 2.  BENJAMÍ B      -             ARENYS MAR

14:15H  PISTA 1.  INFANTIL  E      -            VIC CFS.

14:30H. PISTA 2.  INFANTIL  B     -             INFANTIL D.

15:30H. PISTA 1.  SÈNIOR B         -             AT.CATALÀ.

17:00H. CENTRAL. SÈNIOR A      -              ESPLUGUES.

 

DIUMENGE  18 DE SETEMBRE

9:00H.  PISTA 1. ALEVÍ  B        -          PINEDA.

9:00H.  PISTA 2. ALEVÍ  A        -          IRIS SOL.

10:15H.  PISTA 2. CADET  B      -          IRIS SOL.

11:30H.  PISTA 2. FEMENÍ SEN-          AT. CATALÀ.

12:00H.  PISTA 2. FEMENÍ SEN-          VINCIT.

12:30H.  PISTA 2. AT. CATALÀ -          VINCIT.

13:00H.  PISTA 2. JV. FEMENÍ   -         VINCIT.

12:15H.  PISTA 1. CADET D      -           PINEDA.

13:30H.  PISTA 1. JUVENIL B    -          ARENYS MUNT

 

PARTITS COM A VISITANTS

DISSABTE 17

 

10:15H.   ARENYS MUNT        -            FEMENÍ BASE B.

10:15H.   PINEDA                     -             INFANTIL  C.

11:30H.   PINEDA       -                             INFANTIL  A.

13:30H.   AT. CATALÀ                     -             CADET  A.

17:15H.   SANTVICENTÍ          -             CADET  C.

17:15H.   RACING PINEDA      -            PRE- BENJAMÍ.

 

 

PARTITS LLIGA DHJ NACIONAL

 

20:00H.   LA UNION                -             JUVENIL  A.

DIUMENGE 18

TRIANGULAR A SANT JOAN DESPÍ

11:00H. SANT JOAN DESPÍ,  LES CORTS, CADET  A

12 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Els nostres juvenils van ser els primers en jugar partit oficial i ho van fer amb nota ja que van vèncer al FS Manresa, un dels equips més potents de la categoria. El partit com a estrena de la competició va complir amb el tòpic d’inici dubitatiu i amb nervis per part d’ambdós equips.

Llegiu-ne més...
09 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

PAVELLÓ TERESA Mª ROCA  I  VALLMAJOR

DISSABTE  10 DE SETEMBRE

9:00H.   FEMENÍ BASE A         -          SANTVICENTÍ.

9:00H.   INFANTIL  E               -            SANTVICENTÍ.

10:00H.   CADET FEMENÍ         -           PALAFOLLS.

10:00H.   BENJAMÍ  B               -            RIPOLLET B.

12:00H.   JUVENIL A                 -            MANRESA FS.

13:30H.   ALEVÍ  B                    -            RIPOLLET FS.

13:30H.   INFANTIL F              -            NOVA ICÀRIA.

14:40H.   CADET  A                  -             RIPOLLET FS.

14:40H.   JUVENIL FEMENÍ     -            NOVA ICÀRIA.

16:00H.   SÈNIOR B                  -             RIPOLLET FS.

 

PARTITS COM  A VISITANTS

DISSABTE  10 DE SETEMBRE

9:00H.   RIPOLLET B                -            CADET  B.

9:00H.   NOVA ICÀRIA             -           CADET  C.

10:15H.   NOVA ICÀRIA             -          INFANTIL  C.

11:00H.   RIPOLLET A              -            ALEVÍ  A.

11:15H.   SANTVICENTÍ B          -      INFANTIL  D PIA.

12:00H.   RIPOLLET B                -            JUVENIL  C.

13:00H.   RIPOLLET B               -            INFANTIL  B.

15:00H.   RIPOLLET A              -            BENJAMÍ  A.

16:00H.   RIPOLLET A              -            INFANTIL  A.

17:00H.   RIPOLLET A              -             JUVENIL  B.

18:30H.   RIPOLLET A             -             SÈNIOR  A.

05 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Quarta temporada del Juvenil a Divisió d’Honor Nacional

Els precedents de les tres últimes temporades han estat un 6è, 4rt i 8è lloc i diferents jugadors que han arribat a la selecció catalana, i fins i tot Oriol Miquel Roso i Àlex Lluch van arribar a debutar amb el combinat espanyol.

El primer canvi que la direcció tècnica del club va decidir va ser el relleu a la banqueta d’ Alvaro González, que ara portarà a terme la tasca de coaching del club i de Jordi Dalmau que passa a ser el segon entrenador del sènior A.

Llegiu-ne més...
02 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Aquí us deixem els horaris de la setmana del 5 al 9 de setembre.

Clica aquí per veure els horaris.

01 set.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Aquests són els horaris d'aquest cap de setmana:

DISSABTE A CASA

15 hores Infantil A – Cadet Alella

15 hores Juvenil B – Montmeló

16:15 hores Sènior A – Les Corts

18 hores Sènior Femení – Alella

DISSABTE A FORA

9 hores Alella – Cadet C

10 hores Alella – Benjamí A

10:30 hores Benjamí A – Benjamí B

11 hores Alella – Benjamí B

12 hores Alella – Aleví B

16 hores Alella – Sènior B

17:30 hores  Alella – Cadet A

TORNEIG RIPOLLET

9 hores El Pozo Múrcia – Juvenil A

13 hores  - Les Corts – Juvenil A

DIUMENGE A FORA

13 hores Arenys de Munt – Cadet Femení

21 jul.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Després d’organitzar amb molt d'èxit el Campus d'Estiu (més de 70 participants), aquest proper mes de setembre el Futsal Aliança Mataró organitzarà un Campus de Setembre per a nens i nenes de 5 a 15 anys. El lloc idoni perquè els nens i nenes aprenguin i gaudeixin amb el futbol sala. El Campus arrencarà el 29 d'agost i acabarà 9 de setembre. L'horari del Campus serà de 9 a 13 hores, a més un dia els nens aniran a la piscina a realitzar jocs d'aigua.

Llegiu-ne més...
06 jul.
Correu electrònic Imprimeix PDF

Aquí us deixem el vídeo del Juvenil Femení.

 

El Juvenil Femení es proclamen Campiones de Lliga from Futsal Mataró on Vimeo.

04 jul.
Correu electrònic Imprimeix PDF

La setmana passada el juvenil femení del Futsal Construccions 9 Team Mataró es va proclamar subcampió d’Espanya a l’estatal celebrat a la localitat murciana d’Alcantarilla. Les mataronines, que setmanes abans s’havien proclamat campiones de lliga, tot i disputar una gran final van acabar cedint 4-1 davant l’equip local del Futsal Alcantarilla que es va proclamar campió d’Espanya.

Llegiu-ne més...
27 juny
Correu electrònic Imprimeix PDF

El passat cap de setmana el cadet femení de l’entitat va participar al Campionat d’Espanya de la categoria celebrat a Móstoles. Les nostres van quedar enquadradres en el grup més fort del torneig juntament amb l’equip gallec del Poio Pescamar que acabaria proclamant-se campió, el Joventut d’Elx de València i el Futsal Alcantarilla de Múrcia.

Llegiu-ne més...

Pàgina 7 de 56

Cerca al web

TWITTER @FUTSAL_MATARO